Dzień Dziękczynienia - zaproszenie

Data 26.05.2011, 17:30:00 | Temat: Aktualności

Moi drodzy,

Zbliża się Dzień Dziękczynienia, o którym słyszeliście zapewne w liście czytanym w zeszłą niedzielę.

W sobotę 4 czerwca w godzinach 17-21 odbędzie się spotkanie młodych przed Świątynią Opatrzności Bożej na Wilanowie. "Młodą" część Ruchu Światło-Życie serdecznie zapraszam do udziału. Diakonia Liturgiczna Ruchu będzie odpowiedzialna podczas tego spotkania za przebieg procesji z Najświętszym Sakramentem.

5 czerwca w sam Dzień Dziękczynienia będzie procesja z pl. Piłsudskiego do Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie. Wyruszy ona o godzinie 8 i będzie podzielona na cztery etapy. Za trzeci etap(ul. Jana Sobieskiego od ul. Kostrzewskiego do kościoła OO.Barnabitów) jest odpowiedzialny Ruch Światło-Życie. W związku z tym proszę wszystkich o przybycie na godzinę 9.30 na krzyżowanie ul. Sobieskiego i Kostrzewskiego. Tam dołączymy się do procesji, chyba że ktoś może iść od początku z pl. Piłsudskiego. Proszę o zabranie ze sobą emblematów i znaków Ruchu Światło-Życie zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

Bardzo gorąco proszę o udział w procesji, pora jest wczesna jak na niedzielę, ale niech to będzie nasze włączenie się w obchody dziękczynienia za beatyfikację papieża Jana Pawła II.

ks. Andrzej Pawlak
Ten artykuł pochodzi z Ruch Światło-Życie
http://www.warszawa.oaza.pl

Link do tej wiadomości to:
http://www.warszawa.oaza.pl/modules/news/article.php?storyid=750