NIE LĘKAJCIE SIĘ - Kongres Ewangelizacyjny Warszawa 18-19 VI 2011

Data 16.06.2011, 14:20:00 | Temat: Aktualności

Kolejny raz Pan zaskoczył nas Swym prowadzeniem od jesieni staraliśmy się zaprosić wyjątkowych gości na nasz kongres do Warszawy . Po kilku miesiącach starań udało się potwierdzić obecność o. Rufusa Pereiry namaszczonego kapłana. Dlaczego On? Hasłem tegorocznego kongresu jest kolejne zdanie wypowiedziane przez błogosławionego Jana Pawła II: NIE LĘKAJCIE SIĘ!


Wielokrotnie spotykamy się w czasie naszej posługi ewangelizacyjnej z trudnymi sytuacjami dotyczącymi lęków, zniewoleń. Chcemy zgromadzić w Warszawie wszystkie osoby zaangażowane w dzieła ewangelizacji aby zatrzymac sie w swych działaniach i napełnić się na nowo Bożą łaską i pochylić się nad tymi trudnymi rzeczywistościami. Ogarnąć się na wzajem modlitwą uwalniającą i podjąć na nowo wezwanie, które stawia przed nami Pan.
Mam również wielkie pragnienie abyśmy zyskali wiedzę i doświadczenie, które wykorzystamy w naszej dalszej posłudze. Daj sobie czas zatrzymania i napełnienia.

Serdecznie zapraszam do Warszawy
Marek Filar
Odpowiedzialny za Centralną Diakonię Ewangelizacji

Zamknięte spotkanie kongresowe w sobote 18.06.2011r. W niedzielę otwarte spotkanie dla chętnych z Warszawy i okolic połączone z eucharystią i modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne . Nie gwarantujemy noclegów dla uczestników sobotniego spotkania (chętnych na spotkanie niedzielne prosimy o indywidualne załatwianie noclegów). Informacje szczegółowe dostarczymy pocztą e-mail po zgłoszeniu uczestnictwa.

Gość specjalny: o. Rufus Pereira posłuchaj katechez
Miejsce: Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży; Parafia NMP Królowej Wyznawców
                        Warszawa-Siekierki; 00-704 Wraszawa; ul. Gwintowa 3
Termin: sobota (18.06.2011r.) - niedziela (19.06.2011 r.)
Koszt: (bez noclegu) - 60 zł
Zgłoszenia: e-mail: ZGŁOSZENIE

 

 


PS.

 

Termin Kongresu pokrywa się z Diecezjalną Oazą Matką i przedwakacyjnym Dniem Wspólnoty. Dla Ruchu Światło-Życie są to ważne wydarzenia. Bierze on udział właśnie w tych wydarzeniach, a nie w Kongresie.
Taka decyzja została potwierdzona przez przez odpowiedzialnych za Ruch w naszej diecezji, a także przez Diecezjalna Diakonię Ewangelizacji.
Jeśli ktoś nie ma kolizji terminów to oczywiście może brać udział, np. nie-animatorzy i nie-diakonie w sobotę :). Można także zapraszać inne osoby ze swoich parafii.
Ten artykuł pochodzi z Ruch Światło-Życie
http://www.warszawa.oaza.pl

Link do tej wiadomości to:
http://www.warszawa.oaza.pl/modules/news/article.php?storyid=745