Zaproszenie na narty! na sylwestra!

Data 28.09.2007, 22:50:00 | Temat: Aktualności

Jeśli chciałbyś/chciałabyś nauczyć się jeździć na nartach lub na desce, pospacerować zimą po górach, wytańczyć i wyszaleć podczas Sylwestra (oczywiście bezalkoholowego) chciałabym Cię serdecznie zaprosić na wyjazd do Koszarawy Bystrej. Ruszamy 27 grudnia, powrót 1 stycznia :)


Koszarowa Bystra to malownicza wieś, położona w dolinie potoku Bystra Woda, między górami, z dala od jakiejkolwiek cywilizacji... Będzie to napewno sprzyjać spacerowiczom, którzy nie zdecydują się na białe szaleństwo w Korbielowie, gdzie codzinnie bedziemy dojeżdżać na stok :] Osoby, które nie umieją jeździć na nartach zapraszamy jeszcze goręcej - będzie to okazja, aby spróbować:) oczywiscie pod czujnym okiem instruktorów:)

Do dyspozycji mamy dom na 47 miejsc, salę gimnastyczną, jadalnie. Wokół domu piękne tereny spacerowe, na sanki i narty biegowe. W pobliżu jest kościółek OO. Franciszkanów - codzinnie bedzie okazja uczestniczyć w Eucharystii. W planie dnia również jutrznia, nieszpory i pogodny wieczór :]

Koszt: 400 zł. W cenie: Pobyt + wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja), przejazd autokarem (autokar zostaje z nami na miejsu i dowozi nas na stok)

Zapisy do 20 października. Przy zapisie zaliczka 100PLN.

Choć miejsc wydaje się wiele, to radzę nie czekać z decyzją do ostatniej chwili. Mamy już trochę chętnych z ubiegłorocznego wyjazdu. Jedzie także z nami oazowy kapłan.

Moja wspólnota wyjeżdża na takie wyjazdy już od 5 lat - jest to niesamowity czas budowania jedności, czas wypełniony radością i żywą wiarą.

Zgłoszenia przyjmuję mailem: jjleszek@wp.pl lub telefonicznie: 510 667 668

Ola Leszek [wspólnota z par. Chrystusa Króla w Piastowie]

Ten artykuł pochodzi z Ruch Światło-Życie
http://www.warszawa.oaza.pl

Link do tej wiadomości to:
http://www.warszawa.oaza.pl/modules/news/article.php?storyid=32