Zmiany na witrynie

Data 8.09.2007, 22:11:11 | Temat: DKS

Na naszej witrynie zmieniło się ostatnio sporo rzeczy. Najważniejsze jest to, że coraz więcej osób tworzy witrynę (bardzo mnie to cieszy )
Od strony techniczno organizacyjnej zasadniczo zmieniły się trzy rzeczy.


Po pierwsze od kilku dni mamy nowy edytor do dodawania aktualności i ten sam do edycji stron. Nowy edytor nazywa się FCK editor. Jest on dosyć popularnym edytorem i jest o nim trochę informacji w internecie. Np. angielski podręcznik użytkownika. Poprzedni edytor zawierał sporo błędów i czasami sprawiał kłopoty.
Po drugie - zmienia się organizacja aktualności - nie będą już publikowane wszystkie razem na stronie głównej, ale żeby zobaczyć np. aktualności dotyczące zmian na naszej witrynie trzeba będzie kliknąć odpowiedni temat np: Witryna (tą wiadomość wyjątkowo publikuję na stronie głównej). Podobnie, żeby zobaczyć aktualności dla jednego z rejonów - trzeba będzie kliknąć odpowiedni temat.
Po trzecie powstaje podręcznik użytkownika/twórcy witryny. Jest on jeszcze dalece niedoskonały, ale jest już tam kilka wskazówek i wyjaśnień. Dostęp do podręcznika jest w menu oazowym po lewej stronie.

Ten artykuł pochodzi z Ruch Światło-Życie
http://www.warszawa.oaza.pl

Link do tej wiadomości to:
http://www.warszawa.oaza.pl/modules/news/article.php?storyid=23