Sam na sam z Panem Bogiem - możesz zaświadczyć!

Data 21.11.2008, 16:56:56 | Temat: Różności

Kochani,
jest wielka prośba od ks Ronalda Kasowskiego z Radja Józef do wszystkich nas - członków Oazy Warszawskiej - o pomoc w przygotowaniu kolejnych nagań programu: "Sam na sam z panem Bogiem"...

Zapraszam Was do tego dzieła!!! :):):)


Są to zaledwie 2,5 minutowe "jingle" pojawiające się w paśmie wieczornym po 21. w Radiu Józef. Oczywiście nagranie nie jest na żywo, bo potem montowane itp. Nagaranie przebiega bardzo sprawnie, więc nie pochłania zbyt wiele czasu.

Chodzi więc o to, by jak najwięcej z nas podjęło się nagrania swoistego "rachunku sumienia" na potrzeby tego programu. Serdecznie Was do tego zachęcam!!! :)
nagranie jest anonimowe, a treść to poprostu Twoja modlitwa, rozmowa bezpośrednia z Panem Bogiem - np podsumowanie dnia, oddanie Mu konkretnej sprawy itp. Krótko, zwięźle i dla zbudowania innych :)

ideą tego programu jest krzewienie u słuchaczy modlitwy rachunkiem sumienia, rozmawiania z Boiem jak przyjaciel z Przyjacielem, dziecko z ukochanym Ojcem...
ks Kasowski mówi, że wielu słuchaczy daje świadectwo, że ogromnie te nagrania usłyszane w radiu pomogły ich modlitwie! :)
Dziś i my jesteśmy do tego zaproszeni! - by podzielić się z innymi swoją rozmową z Bogiem, dać innym kawałek z naszego z Nim SPOTKANIA!!! :):):)

wszystkich zainteresowanych bardzo proszę o kontakt ze mną. Im szybciej tym lepiej, bo potrzeba jest duża i nagląca :)

ps. dysponuję kilkonastoma nagraniami tego programu, tak byście wiedzieli jak to mniej więcej wygląda.
Zachęcam Was bardzo!!! i przekażcie proszę dalej to zaproszenie!

Dorota Majka
majkador@wp.pl

Ten artykuł pochodzi z Ruch Światło-Życie
http://www.warszawa.oaza.pl

Link do tej wiadomości to:
http://www.warszawa.oaza.pl/modules/news/article.php?storyid=220