Użytkownik: Hasło:
zapamiętaj Zapomniałem hasłaZarejestruj się!
Powakacyjny Dzień Wspólnoty 2013-09
Marsz Życia - Nie może nas zabraknąć. 29 maja godzina 12.00 Opublikowany w: Aktualności
Opublikowany przez: ks. Andrzej dnia 21.05.2011, 21:30:00 (441 odsłon) |

Drodzy uczestnicy Ruchu Światło-Życie,

 

Marsz dla Życiza i Rodzinyw niedzielę 29 maja 2011 roku ci, którym bliska jest sprawa troski o życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci, spotykają się o godz. 12.00 pod pomnikiem Kopernika na Krakowskim Przedmieściu, by pod hasłem "Polska woła o ludzi sumienia!", wziąć udział w warszawskim Marszu dla Życia i Rodziny. (przejście od Krakowskiego Przedmieścia do Ogrodu Krasińskich, gdzie będzie miał miejsce Piknik Rodzinny www.marsz.org )

 

W marszu nie może zabraknąć także członków Ruchu Światło-Życie, dlatego zachęcamy WAS już dzisiaj, abyście całymi wspólnotami, kręgami, rodzinami przybyli z emblematami naszego Ruchu lub innymi transparentami, aby dać świadectwo, że sprawa „Życia” dla Ruchu jest bliska, że zawsze ją popieramy, bronimy i aktywnie o nią walczymy.

 

Tak jak mówił błogosławiony Papież Jan Paweł II w czasie audiencji generalnej w dniu 15 grudnia 1999 o zadaniu budowania Cywilizacji Miłości:

„…W obliczu tej kultury znajdującej upodobanie w śmierci nasza chrześcijańska odpowiedzialność wyraża się w podjęciu «nowej ewangelizacji», zaś pośród jej najważniejszych owoców trzeba wymienić cywilizację miłości...”

 

Moderator Ruchu Światło-Życie                            Para diecezjalna Domowego Kościoła

 

 

Ks. Andrzej Pawlak                                                 Beata i Jarosław Bernatowicz

Wersja do wydrukowania Utwórz dokument .pdf z tego artykułu