Użytkownik: Hasło:
zapamiętaj Zapomniałem hasłaZarejestruj się!
Kongregacja Odpowiedzialnych 2014, sobota, nieszpory
Zmiany na witrynie Opublikowany w: DKS
Opublikowany przez: tstempko dnia 8.09.2007, 22:11:11 (337 odsłon) |
DKS

Na naszej witrynie zmieniło się ostatnio sporo rzeczy. Najważniejsze jest to, że coraz więcej osób tworzy witrynę (bardzo mnie to cieszy )
Od strony techniczno organizacyjnej zasadniczo zmieniły się trzy rzeczy.

Po pierwsze od kilku dni mamy nowy edytor do dodawania aktualności i ten sam do edycji stron. Nowy edytor nazywa się FCK editor. Jest on dosyć popularnym edytorem i jest o nim trochę informacji w internecie. Np. angielski podręcznik użytkownika. Poprzedni edytor zawierał sporo błędów i czasami sprawiał kłopoty.
Po drugie - zmienia się organizacja aktualności - nie będą już publikowane wszystkie razem na stronie głównej, ale żeby zobaczyć np. aktualności dotyczące zmian na naszej witrynie trzeba będzie kliknąć odpowiedni temat np: Witryna (tą wiadomość wyjątkowo publikuję na stronie głównej). Podobnie, żeby zobaczyć aktualności dla jednego z rejonów - trzeba będzie kliknąć odpowiedni temat.
Po trzecie powstaje podręcznik użytkownika/twórcy witryny. Jest on jeszcze dalece niedoskonały, ale jest już tam kilka wskazówek i wyjaśnień. Dostęp do podręcznika jest w menu oazowym po lewej stronie.

Wersja do wydrukowania Utwórz dokument .pdf z tego artykułu