Użytkownik: Hasło:
zapamiętaj Zapomniałem hasłaZarejestruj się!
Oazy wakacyjne
Operacja Rzym. ONŻ 3 w Rzymie. Opublikowany w: Aktualności
Opublikowany przez: ks. Andrzej dnia 27.10.2008, 16:46:19 (2298 odsłon) |

Moi drodzy,

Słyszeliście pewnie o Operacji Rzym w przyszłe wakacje. Organizowana jest jubileuszowa ONŻ III w Rzymie w 3 turnusie czyli w dniach 1-17 sierpnia 2009. Na kazdą diecezję zostało przyznanych 6 miejsc w tym 2 dla Domowego Kościoła.

 

 

Zarezerwowani w Rzymie dwa miejsca noclegowe: w Domu Polskim im. Jana Pawła II na Via Cassiaw Real Sporting Village, boczna ulica od via Aurelia.  Orientacyjny koszt noclegów to ok. 600 Euro do tego trzeba doliczyć jeszcze 60 Euro na komunikację i wejścia do Koloseum, Muzeów Watykanskich i katakumb oraz koszty podrózy do Rzymu. Łatwo policzyć, że całość to ok. 3000 zł w zależności od kursu Euro. Warunkiem wyjazdu na ONŻ 3 do Rzymu jest wcześniejsze uczestnictwo w trzecim stopniu w Polsce.

Nie podawałem tej informacji wczesniej, ponieważ myslałem, ze da nam się załatwić jakieś tańsze miejsca w Rzymie. Na razie jest niewielka nadzieja, ze uda się zdobyć tańsze miejsca.

Jeśli są chetni na rekolekcje w Rzymie proszę o zgłaszanie się do mnie. Zgłaszający się musi być gotowy do uiszczenia zadatku w kwocie 1000 z.

Ks. Andrzej Pawlak

 

Wersja do wydrukowania Utwórz dokument .pdf z tego artykułu