Użytkownik: Hasło:
zapamiętaj Zapomniałem hasłaZarejestruj się!
Powakacyjny Dzień Wspólnoty 2013-09, procesja
Prośba o modlitwę w intencji Kongregacji Opublikowany w: Aktualności
Opublikowany przez: fenomen dnia 29.10.2017, 18:20:00 (78 odsłon) |
Aktualności


Teraz wy, którzy mówicie: «Dziś albo jutro udamy się do tego oto miasta i spędzimy tam rok, będziemy uprawiać handel i osiągniemy zyski», wy, którzy nie wiecie nawet, co jutro będzie. Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, co się ukazuje na krótko, a potem znika. Zamiast tego powinniście mówić: «Jeżeli Pan zechce, i będziemy żyli, zrobimy to lub owo».  (Jk 4, 13-15)


Drodzy Siostry i Bracia!

W dniach 24-26 listopada odbędzie się Diecezjalna Kongregacja Stowarzyszenia Diakonia. Wezmą w niej udział członkowie Stowarzyszenia Diakonia oraz wiele innych osób podejmujących odpowiedzialność za sprawy Ruchu w naszej diecezji. Będziemy się razem modlić, rozmawiać i rozeznawać.

Prosimy Was, abyście towarzyszyli nam od teraz aż do zakończenia Kongregacji poprzez modlitwę i w ten sposób (duchowo) również w niej uczestniczyli.

Prosimy Was o modlitwę w intencji trwających przygotowań  oraz samej Kongregacji - aby był to czas słuchania i otwierania się na natchnienia Ducha Świętego, budowania jedności między nami i poczucia odpowiedzialności, rozeznawania potrzeb Ruchu w naszej diecezji oraz dróg wyjścia z kryzysu.

Z modlitwą,
Zespół przygotowujący Kongregację

Wersja do wydrukowania Utwórz dokument .pdf z tego artykułu