• Materiały do roku formacyjnego 2014/15:

    RADOŚĆ EWANGELII ==>>
    Słowo programowe ==>>
    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>
    Diecezjalny plan pracy RŚ-Ż AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

URSUS - kręgi 2014/2015

Rejon Ursus
Podrejon Ursus
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Anna i Ryszard Buczek ks. Sławomir Opaliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
2. Anna i Artur Tomaszuk ks. Andrzej Pawlak św. Jana Apostoła i Ewangelisty
3. Anna i Paweł Jakubik ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
4. Ligiusz i Iwona Ostas ks. Wiktor Łozowski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
5. Magdalena i Piotr Pobikrowscy ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
6. Iga i Maciej Banaś ks. Grzegorz Wolski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
7. Katarzyna i Robert Muchorscy ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
8. Katarzyna i Paweł Zakrzewscy ks. Jacek Wiliński św. Jana Apostoła i Ewangelisty
9. Dorota i Adam Sadkowscy ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
10. Monika i Marek Melon ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Podrejon Włochy
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Bogumiła i Marek Pachała ks. Andrzej Kucharczyk św. Rodziny
2. Justyna i Emil Niedzińscy ks. Andrzej Pawelski św. Rodziny
3. Izabela i Marcin Ciupak ks. Grzegorz Michalczyk św. Teresy od Dzieciątka Jezus
4.   ks. Bogdan Niedbała św. Józefa Oblubieńca NMP
5. Ewa i Mirosław Bortniczuk ks. Robert Mikos św. Józefa Oblubieńca NMP
6. Aneta i Tomasz Dąbrowscy ks. Rafał Dawidowicz św. Józefa Oblubieńca NMP
8. Aleksandra i Marek Cejmer ks. Kszysztof Hałaj św. Józefa Oblubieńca NMP
8. Karolina i Filip Magnuscy ks. Wojciech Bober Matki Bożej Saletyńskiej
9. Joanna i Bernard Fugas ks. Wojciech Bober Matki Bożej Saletyńskiej

URSUS - Kurs zarządzania finansami

W październiku w parafii św.Jana Apostoła i Ewangelisty w Ursusie-Gołabkach, ul.Bolesława Śmiałego 13, rozpocznie się 10-tygodniowy kurs finansowy, którego celem jest nauka zarządzania finansami w oparciu o Słowo Boże.
Kurs będzie odbywał się w czwartki o godz. 19:00. Zapraszamy chętne małżeństwa oraz osoby indywidualne.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 23 października
o godz. 19:00 w kawiarence parafialnej.

Zapisy przyjmują Bogusia i Marek Pachała  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ;  tel. 22 8731054

URSUS - Odpowiedzialni 2014/2015

Rejon URSUS obejmuje kręgi z obszaru lub części następujących dekanatów: ursuski.

 

Para rejonowa - Hanna i Adam Miecznikowscy

Pary łącznikowe:
- podrejon Ursus - Hanna i Krzysztof Zdziech
- podrejon Włochy - Emilia i Paweł Politowie

URSUS - kręgi 2013/2014

Rejon Ursus
Podrejon Ursus
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Mariola i Piotr Onisk ks. Tadeusz Czocharyn św. Jana Apostoła i Ewangelisty
2. Monika i Andrzej Żygadło ks. Andrzej Pawlak św. Jana Apostoła i Ewangelisty
3. Iwona i Krzysztof Maliccy ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
4. Marta i Dominik Kamińscy ks. Wiktor Łozowski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
5. Magdalena i Piotr Pobikrowscy ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
6. Monika i Maciej Warowni ks. Grzegorz Wolski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
7. Agnieszka i Michał Kłos ks. Jarosław Bonarski św. Jana Apostoła i Ewangelisty
8. Katarzyna i Jerzy Kosowiczowie ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
9. Justyna i Piotr Biernaccy ks. Dariusz Kurzydło Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Podrejon Włochy
Lp. animatorzy ks. moderator parafia kręgu
1. Janina i Piotr Matwiej ks. Andrzej Kucharczyk św. Rodziny
2. Iwona i Artur Mellerowie ks. Andrzej Pawelski św. Rodziny
3. Daria i Rafał Tarka ks. Jacek Gomulski św. Teresy
4. Elżbieta i Józef Rygasiewiczowie ks. Bogdan Niedbała św. Józefa 
5. Joanna i Piotr Kucharczyk ks. Robert Mikos św. Józefa
6. Beata i Zbigniew Marciszewscy ks. Rafał Dawidowicz św. Józefa
7. Magdalena i Mikołaj Foks ks. Wojciech Bober Matki Bożej Saletyńskiej
8. Justyna i Maciej Aulak ks. Wojciech Bober Matki Bożej Saletyńskiej

URSUS - Odpowiedzialni 2013/2014

Rejon URSUS obejmuje kręgi z obszaru lub części następujących dekanatów: ursuski.

 

Para rejonowa - Bogumiła i Marek Pachała

Pary łącznikowe:
- podrejon Ursus - Hanna i Krzysztof Zdziech
- podrejon Włochy - Hanna i Adam Miecznikowscy

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności